Миселюк Ілона

Скільки я себе пам’ятаю, я завжди любила малювати. Доля до мене була прихильна: у моїх «життєвих університетах» (художній школі, студії, інституті мистецтв) мені зустрічались чуйні, талановиті педагоги, які передали мені любов до малювання, до прекрасного, задали високі стандарти естетичного смаку.

Дуже люблю свою справу, а ще більше люблю передавати свої знання і досвід людям. Завжди рада допомогти своїм підопічним знайти власний шлях у світі образотворчого мистецтва!

Касянчук Альона

Ще з дитинства я мріяла стати художницею. Наразі можу впевнено стверджувати, що моя мрія здійснюється, адже процес навчання безперервний. Намагаючись визначитися, що ж мені найбільше подобається, який стиль в малюнках дійсно мій, завжди готова пробувати нове і вдосконалюватись.

Я люблю свою роботу та дітей, які щиро віддячують мені своїми гарними роботами, що не можуть не захоплювати. Люблю мистецтво, яке, за висловом Пікассо: “… змиває з душі пилюку буденного життя”

Дмитрук Катерина

Головне в моїй роботі – розкриття, підтримка і розвиток творчого потенціалу кожного учня, незалежно від віку і рівня підготовки. Для цього я успішно використовую сучасну методику викладання образотворчого мистецтва, авторські розробки.

Неординарне творче бачення та вміння підбирати ключі до дитячих сердець робить Катерину прекрасним педагогом та художником . Вона намагається бути уважною до дітей, знаходити до кожного свій підхід, розкрити особисті таланти та творчі якості маленьких художників.

Меню