Художня студія "Барва" здійснює навчання за такими напрямками

Студія малювання

Студія ліплення

Студія пісочної анімації

Наша художня студія-школа радо запрошує Вас і Ваших діток на курси малювання та живопису, рисунку та композиції, декоруванню, ліпленню, пісочної анімації (малювання піском). Ми навчаємо за оригінальною авторською методикою, вивчаємо традиції і техніки наших прадідів. Ми станемо провідниками у чарівний світ мистецтва, ознайомимо з відомими художниками різних країн і культур.

Наша програма розрахована на навчання «з нуля» і базується на класичній школі академічного малюнку. Починаючи з основ композиції, конструктивного і тонового малюнка, учні освоюють техніки акварельного, пастельного, темперного та гуашевого живопису в різних стилях.

Основне завдання – навчити учнів теоретичним і практичним знанням основ малюнка, живопису, композиції; різноманітних форм зображення на площині (з натури, по пам’яті, з уяви), виконання художніх робіт в різних техніках, застосування різноманітних матеріалів, відповідно до творчого задуму.

Індивідуальний підхід до кожного учня зумовить розвиток талантів і образотворчих здібностей, художнього смаку, творчої уяви, естетичного почуття розуміння прекрасного, зорово-образну пам’ять, асоціативне мислення, закладе потребув самовираження через творчість.

Також ми ставимо собі за мету виховувати інтерес до мистецтва і культурних традицій свого краю, культуру сприйняття творів образотворчого мистецтва, сформувати творчу активність.

Заняття малювання у нас проходять неодмінно весело та цікаво і доступно для діток.

А ще в нашій студії є маленька перерва,де готується найсмачніший чай з печивом)

І головне не важлива підготовка дитини – головне любов до малювання!

Меню