Художня студія «Барва» – мистецький майданчик для творчих людей. Ми постійно залучаємо цікавих, непересічних митців для проведення різноманітних творчих майстер-класів у м. Луцьку.

Серед наших напрацювань майстер-класи з  живопису, гончарства, ліплення, ткацтва, виготовлення свічок, лялечок, дощовиць, плетіння, писанкарства, флористики, петриківського розпису тощо.

Квітковий живопис є найбільш популярною темою серед «живописних» майстер-класів нашої студії. Адже квіти вражають нашу уяву багатством своїх фарб і розмаїттям кольорів. Якщо ви хочете прикрасити свій будинок букетом запашної бузку, червоних тюльпанів і маків, білих або рожевих півоній, ви можете написати таку картину на нашому майстер-класі. Написати букет квітів – завдання не з простих. Але немає нічого неможливого! Вже за один майстер-клас ви дізнаєтеся основний принцип і зрозумієте, як малювати квіти, а також отримаєте масу приємних емоцій від спілкування з нашими викладачами .

Відкрийте для себе світ художника, станьте одним з тих хто дозволив собі творити прекрасне!

Вас забезпечать усіма художніми матеріалами: все включено у вартість занять.

Майстер-клас із гончарства «Зліпи своє горня» надав змогу усім почасти відчути себе серед когорти великих скульпторів. Усі учасники здобули не лише ексклюзивні чашки, власного виробництва, а й гарно провели вечір у затишній атмосфері нашої студії та веселому товаристві.
Майстер-клас із виготовлення етно-килимків дозволив сучасним жінкам пригадати традиційні техніки створення домашнього текстилю, що й сьогодні виглядає сучасно і модно. А ще кожен учасник отримав власний суперовий гачечок для плетіння в подарунок!
Майстер-клас із виготовлення пасхальних і різьблених свічок припав до душі і дорослим і малечі, адже кожен із них створив власні унікальні свічки, які, безумовно, стали окрасою їхніх домівок та предметом гордощів.
Майстер-клас із виготовлення іграшкової лялечки потішив усе прекрасне жіноцтво, яке створило надзвичайно милі і чепурні лялечки.

Відчуйте себе творцем та митцем! Створюйте, експериментуйте, фантазуйте разом з нами!

Завітайте до нас у студію, де сама атмосфера спонукає до творчості!

Меню